+38 (067) 856-33-85
+38 (093) 984-35-87
м.Вінниця вул.Стуса, буд.28
Подарунковий сертифікат
Все про сертифікати в Spa studio "Enigma

Ми пропонуємо два види сертифікатів: паперовий і електронний. Електронний сертифікат оформлюється за лічені хвилини і висилається Вам на пошту, месенджери, соціальні мережі.

Паперовий сертифікат пакується в гарний конверт (на вибір різних кольорів), оформлюєтся стрічкою, стразами (за бажанням) і кладеться в подарунковий пакет.

Подарунковий сертифікат може бути на будь-яку процедуру чи суму від 300 грн.

Дія сертифікату в спа-салон "Енігма" - один рік. Ми можемо піти власнику сертифікату назустріч і подовжити його на певну кількість днів, якщо склалися певні особисті обставини, і нас попередили про ситуацію.

Сертифікат можна передарувати іншій людині або ж одним сертифікатом можуть скористатися декілька людей. Якщо є необхідність переоформити сертифікат на іншого, тобто, оформити новий паперовий сертифікат, то така послуга коштує 40 грн. Переоформлення електронного сертифікату на інше ім'я - безкоштовне.

Можливо поміняти процедури, вказані в сертифікаті, і вибрати інші на Ваш смак і вподобання. Ми ставимося з розумінням, коли клієнт хоче змінити процедуру навіть перед самим записом.

Також, за Ваш рахунок можемо відправити наш сертифікат в будь-який куточок нашої країни, скориставшися послугами Нової поштою чи Укрпошти.

Запис на процедуру по сертифікату здійснюється за номерами телефонів, вказаних на сертифікаті, або в соціальних мережах, вайбері, вотсапі, телеграмі. Бажано планувати свій запис за 3-4 дні. Коли запис вже зроблено, адміністратор спа-салону "Енігма" обов'язково за день до процедури нагадає Вам про запланований візит.

Якщо був здійснений запис по сертифікату, і людина не з'явилася на процедуру і не зателефонувала, щоб зарання попередити про те, що її плани помінялися, тоді від суми/вартості процедур віднімається 150 грн.

Кошти за придбаний сертифікат не повертаються. Якщо людина не може відвідати будь-яку з процедур в нашому салоні, ми можемо запропонувати обміняти сертифікат на косметику по догляду за обличчям чи тілом від провідних виробників.

Якщо сертифікат було загублено, ми можемо його відновити, щоб Ви не втратили шанс отримати чудовий масаж, вишуканий манікюр, корисну косметологічну процедуру, якісний шугарінг, ламінування вій або ж перманентний макіяж!

Copyright © 2017-2024 м.Вінниця, Spa Studio Enigma
Відвідувачів:  39621