+38 (067) 856-33-85
+38 (093) 984-35-87
м.Вінниця пров.1-й Шевченка, буд.3А
Масажі


Масаж обличчя і зони декольте
масаж обличчя і зони декольте
Масаж обличчя покращує його колір, сприяє насиченню клітин шкіри киснем, покращує їх живлення, шкіра виглядає доглянутою і здоровою. Ця процедура для обличчя і шиї здійснює справжнє чудо: вона не лише вирішує косметичні проблеми, але й піднімає настрій, покращує загальне самопочуття, знімає м'язеві зажими, позбавляє від стресу. На обличчі розташовано багато біологічно активних точок, впливаючі на які, можна позитивно вплинути на стан всього організму. Саме тому масаж обличчя також здатен нормалізувати роботу нашого тіла в загальному, повертаючи нам комфорт фізичної і душевної гармонії.
35 хв.
270 грн  
 


Будь-який масаж - це активне стимулювання кровообігу і лімфотоку за рахунок грамотної фізичної дії спеціаліста на шкіру клієнта. І масаж обличчя це не виключення - всі масажні техніки розраховані на те, щоб активувати приплив крові до поверхні шкіри. Це покращує доставку молекул кисню і корисних елементів з косметичних засобів до глибоких прошарків шкіри. Під досвідченими руками масажиста спа-салону "Енігма" розслаблюються зажаті м'язи, покращується кровообіг.
Масаж обличчя нормалізує лімфоток, а значить, зі шкіри будуть швидше виводитися токсини, зникнуть набряки, мішки під очима, млявість, блідий колір шкіри, активізується обмін речовин, нормалізується робота сальних залоз. Тому такий масаж - це хороший спосіб виведення токсинів, прискорення циркуляції лімфи і крові в тканинах шкіри, а значить, вони отримають більше кисню і корисних речовин, тобто, матеріалів для утворенн нових клітин. Все це допоможе шкірі обличчя сяяти і виглядати здоровою. Чим більше крові проходить через мімічні м'язи, тим більше кисню вони отримують, а це триматиме їх в тонусі. Ця процедура допомагає розглажуванню неглибоких мімічних морщин і є гарною профілактикою вікових змін обличчя, шкіра підтягнеться, стане більш пружною і еластичною, покращується вироблення колагену. Масаж обличчя виконується по масажних лініях, тобто, по лініях найменшого розтягнення шкіри. Цей масаж працює, як натуральний ліфтинг без хімічної дії.
Після пройденого курсу масажу обличчя і зони декольте овал обличчя стає більш чітким, зменшиться друге підборіддя, куточки губ припіднімуться, носогубні складки розгладяться. Завдяки повному курсу масажу відбувається формування м'язевої пам'яті шкіри обличчя.

Протипоказання: запалювальні явища на шкірі, купероз, загострення герпесу, алергія.
Copyright © 2017-2024 м.Вінниця, Spa Studio Enigma
Відвідувачів:  51193