+38 (067) 856-33-85
+38 (093) 984-35-87
м.Вінниця вул.Стуса, буд.28
Масажі


Масаж шийно-комірцевої зони
масаж шийно-комірцевої зони
Шийно-комірцева зона часто страждає від негативних факторів нинішнього життя. А вся справа в нашій недостатній рухливості, неправильній поставі, значній кількості часу проведення за комп'ютером. Саме тому в цій зоні частіше всього і виникають застійні явища, набряки і затиснення хребців. В результаті, нашими супутниками, на жаль, стають болі в спині, плечах, шиї, головні болі, оніміння рук.
20 хв.
250 грн.  
 


Шийно-комірцева зона - це одна з зон людського тіла, яка часто піддається впливу негативних факторів оточуючого середовища. Хребці мають меншу масу, міцність, а м'язево-зв'язковий апарат не настільки міцний, як, наприклад, в грудному чи поперековому відділі. Є в ньому і своя особливість: через шийні хребці проходять судини, які постачають кров головному мозку. Порушення кровообігу в голові приводить до зниження зору, слуху, головним болям, мігрені, вегето-судинним порушенням, збоям циклу сну, порушенням мовлення.
Статичне і неправильне положення голови під час роботи або домашніх справ викликає спазми, зжимання судин і нервів шийної зони. В результаті цього, відбувається їх звуження і порушення кровообігу головного мозку. Цей процес супроводжується вираженою біллю в області плечей, лопаток, шиї і голови. Після цього виникають проблеми з артеріальним тиском, неврологічні симптоми, збої в функціонуванні внутрішніх органів і систем організму. Перше, на що повинна бути направлена відновлювальна терапія, так це зняття м'язевого спазму і набряку.
Масаж шийно-комірцевої зони і плечей - це дієвий метод, який допомагає розігнати застійні явища, позбутися затиснення хребців, набряклості. Користь від масажу комірцевої зони спеціалістами спа-салону "Енігма" дійсно значна. Адже, корисний ефект включає в себе, крім покращення мікроциркуляції тканин, ще й укріплення м'язевого корсету шиї, зняття м'язевого спазму. Після проведення першого масажу в нашому салоні Ви, безумовно, відчуєте покращення Вашого самопочуття, позбудетеся від тяжкості в плечах і відчуєте свободу в рухах. А після проходження повного курсу масажу шийно-комірцевої зони хворобливі відчуття зникнуть, з'явиться бадьорість, відновиться міцний сон, покращиться настрій, працездатність.
Масаж комірцевої зони і плечей включає в себе масаж шиї, зони надпліччя, лопаток (вся зона трапецієподібного м'язу), іноді потрібно пропрацювати грудні м'язи також. Цей масаж представляє собою послідовність погладжуючих, розтираючих, розминаючих і вібраційних рухів на м'язах, зв'язках і кісткових структурах шиї і надпліччя.
Вам потрібен масаж шийно-комірцевої зони в спа-салоні "Енігма", якщо:
- Ви відчуваєте втому і дискомфорт після тривалого сидіння за столом, комп'ютером, кермом;
- Ваша діяльність зв'язана зі значним розумовим навантаженням;
- Ви страждаєте від постійного головного болю;
- Ваша комірцева зона і плечі отримують постійні фізичні навантаження;
- Ви почали помічати погіршення пам'яті, концентрації уваги, зору;
- у Вас є скарги на погане самопочуття і запоморочення;
- Ви частіше почали втомлюватися;
- страждаєте від остеохондрозу, гіпертонічніх хвороб та інші.
Який результат Ви отримаєте після курсу масажу шийно-комірцевої зони і плечей в спа-салоні "Eнігма":
- зникнуть больові відчуття в спині і шиї;
- Ви будете відчувати бадьорість, енергійність, гарний настрій;
- Ви позбудетеся відь безсоння і дратівливості;
- зникне втома і дискомфорт, головна біль, гіпертонічна хвороба, остеохондроз.
Протипоказання до проведення масажу комірцевої зони - є дуже високий артеріальний тиск.
Покращити самопочуття, настрій і підвищити працездатність, безумовно, Вам допоможе масаж шийно-комірцевої зони в Spa-studio Enigma!
Copyright © 2017-2024 м.Вінниця, Spa Studio Enigma
Відвідувачів:  39618