+38 (067) 856-33-85
+38 (093) 984-35-87
м.Вінниця вул.Стуса, буд.28
Масажі


Сеанс фітобочки
сеанс фітобочки
Процедура "фітобочка" або інша назва - "фітосауна" є надзвичайно популярною та поширеною спа процедурою сьогодні. Це не сучасний винахід. Адже про лікувальні властивості підігрітого пари, збагаченої фітонцидами та ефірними маслами рослин, було відомо з давніх давен.
30 хв.
250 грн. (в комплексі з масажем 200 грн.)  
 


Процедура в кедровій бочці займає 15-20 хвилин. Як правило, для парагонератора бочки використовується температурний режим 38-45°С. Туди кладеться фіто-пакет з багатим набором лікувальних рослин з алтайських гір та долин. Після цього насичена пара під тиском потрапляє в бочку, де як раз зручно розмістився клієнт спа-салону "Єнігма". Фітобочка ідеально підходить людям, які із-за непереносимості високих температур не можуть відвідувати класичну сауну, так як голова клієнта в фітобочці знаходиться назовні та не перенагрівається.
Гаряча трав'яна пара чудово прогріває все тіло, і пори при цьому дуже добре розкриваються. Через шкіру разом з потом виводяться токсини, шлаки, солі важких металів, радикали, а клітини при цьому насичуються корисними компонентами фітонцидів трав.
Сеанси "фітосауни" допомагають омолодити шкіру, повернути їй тонус та пружність, еластичність, позбавити сухості і целюлітних утворень. Також, ця процедура допомагає очистити шкіру від висипань, так як сальні залози очищаються, відкриваються, і тому вони майже не закупорюються і запалюються. Під час сеансу клієнт чудово відновлюється фізично та морально, адже це справжній релакс! В профілактичних цілях фітобочку можна використовувати для запобігання неврологічних і серцево-судинних патологій, остеохондрозу, подагри і багатьох інших захворювань опорно-рухливого апарату.

При підвищенні температури (що відбувається в фітобочці поступово) фізіологічні процеси прискорюються, підвищується швидкість метаболізму. Необхідні для життєдіяльності організму компоненти швидше засвоюються, а продукти розпаду, надлишкові продукти, токсини виводяться набагато швидше. В результаті цієї корисної процедури відбувається зміна маси тіла. За 2-3 сеанси вага може зменшитися на 2-4 кг.
Безумовно, просто неможливо перерахувати всі пункти позитивного ефекту від сеансу в фітобочці. Але основні можна все-таки виділити:
- розігрівається та розпарюється шкіра
- відкриваються та очищаються пори
- розширяються кровоносні судини
- покращується крово- та лімфообіг
- через шкіру активно виводяться солі, шлаки, токсини
- покращується обмін речовин
- шкіра насичується лікувальними речовинами та ефірними маслами
- підвищується імунітет, нормалізується робота дихальної, нервової, сердечно-судинної, сечостатевої, ендокринних систем
- омолоджується та підтягується шкіра
- зменьшуються жирові відкладення, целюліт, стають менш помітними розтяжки на шкірі
- зменшується вага.
Таким чином, немає майже жодного органу в людському тілі, який не отримав би позитивний вплив від приняття фітосауни.
Фітобочка при всій своїй користі також ще й нормалізує сон. Вже на другому сеансі всі клієнти спа-салону Енігма відмічають, що потроху зникає дратівливість, стрес, а їхнє місце займає здоровий міцний сон. При цьому фаза глибокого сну, яка безпосередньо впливає на повноцінний відпочинок, значно подовжується, а поверхового - стає менше. Саме тому фітобочку можна сміливо назвати 'природним снодійним'.

До речі, для більшої ефективності та кращого очищення організму перед сеансом фітосауни та після нього рекомендується випити стакан води або трав'явного чаю. Після процедури в фітобочці тіло максимально розслаблене і надзвичайно добре підготовлене для масажу в нашій студії. Саме тому користь від процедур буде ще більше значною. Під час фітопроцедури відбувається розігрівання м'язів всього тіла, зникають спазми та м'язові блоки, тіло розслабляється.
Зверніть, будь ласка, що не рекомендується використовувати фітобочку при порушенні сердечного ритму, гіпертонії, підвищеній температурі, запалювальних процесах, вагітності, в період критичних днів.
Copyright © 2017-2024 м.Вінниця, Spa Studio Enigma
Відвідувачів:  39615