+38 (067) 856-33-85
+38 (093) 984-35-87
м.Вінниця вул.Стуса, буд.28
Масажі


Класичний масаж спини
класичний масаж спини
Ви багато часу знаходитеся за комп'ютером, кермом, в тренажерному залі, за робочим столом чи постійно відчуваєте значні фізичні навантаження за домашніми справами? Ви бажаєте усунути больові відчуття, дискомфорт в спині, зняти втому? Якщо так - тоді спеціалісти спа-салону "Eнігма" рекомендують Вам записатися до нас на сеанс оздоровчого масажу спини і шийно-комірцевої зони. Класичний масаж спини здійснює комплексну дію на весь організм, стимулює, оптимізує кровообіг, покращує лімфоток, знімає зажими в м'язах.
40 мин.
350 грн.  
 


Сучасний спосіб життя часто приводить до нарікань на болі в спині, хронічну втому, головні болі і дратівливість. Неприємні відчуття накопичуються з кожним днем все більше і більше, тому пізніше вони можуть призвести до появи остеохондрозу, сколіозу, слабкості м'язевого корсету хребта та інших серйозних захворювань.
Широко поширена проблема багатьох людей зараз - це болі в спині, які частіше всього виникають в результаті хронічного м'язевого спазму глибоких структур м'язевого корсету хребта. Хребет - це гнучкий і міцний каркас нашого тіла. Будь-яка проблема з хребтом може сковувати рухи, доставляючи багато болю і незручностей. Отримати такий дискомфорт можна всього лише за місяць, виконуючи одну і ту саме роботу, фізичні навантаження на одні і ті самі м'язи кожен день. Це стосуєтья навіть тривалого сидіння за комп'ютером, так як є постійне статичне навантаження на одну і ту саму групу м'язів. Негативні зміни в м'язах спини і хребта негативно позначаються на шлунку, кишківнику і серці, оскільки до них підводяться нервові закінчення від спинного мозку.
Класичний масаж спини і шийно-комірцевої зони дозволяє зняти надмірний тонус з м'язево-зв'язкового корсету хребта, позбутися м'язевих блоків і спазмів. Також, масаж сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні речовини в тканинах і у всьому організмі, покращує циркуляцію крові, знімає набряки. Як результат, після курсу такої корисної процедури Ви отримуєте правильну гарну поставу і менш вразливий хребет. Масаж спини - це інтенсивна, лікувальна процедур, яка надає задоволення, заряджає енергією, відновлює сили, покращує загальний стан організму.
Класичний масаж спини і шийно-комірцевої зони зніме м'язеву втому після фізичних навантажень, позбавить відчуття тяжкості. Під час масажу спини спазмовані м'язи спочатку стимулюються, а потім розслабляються, також пропрацьовуються тригерні точки - ділянки м'язів, сухожилля або місць кріплення, які підтримують надлишкове м'язове напруження. Масажисти спа-салону "Енігма" радять пройти курс масажу спини і шийно-комірцевої зони (6-12 сеансів), якщо вже є дискомфорт в спині або ж для профілактики, щоб запустити процеси природнього оздоровлення організму.
Copyright © 2017-2024 м.Вінниця, Spa Studio Enigma
Відвідувачів:  39614